Oh, Hi. My name is $row[name1]. Most of you know me as $row[name2], $row[name3], $row[name4] or nejuspesnejsi.cz

Kategorie:

Nejúspěšnější (osobní)

Není motivace nebezpečná?

Je vůbec rozumné, pokud se lidí naboostují umělou motivací?

Naprosto všechny motivace jsou cílené na ty, co nic nemají, ale chtěli by mít.

Mladý člověk si založí blog. Dá reklamu. První den 20 Kč, druhý den 15 Kč, třetí den 16 Kč. Přirozená motivace ho  nakopne k dalšímu článku. Má to podložené výsledky. Ty jej táhnou dál.

Mladý člověk projede všechny motivační videa počínaje tím japoncem Kiw…nebo Kow…, přes  Milionové impéria až po instinkty zabijáka. Mám na to! Beru svůj život do vlastních rukou! Jsem strůjcem svého štěstí! Nikdo mi už nebude stát v cestě! Budu druhý Hulán! Narve do PPC 5 000 Kč (celou výplatu z brigády) a dostane 500UIP . Jak to přišlo, tak to odešlo.

A co teprve člověk, který 15 let pracoval. Šetřil a teď si ho poddá nějaký motivátor?

A právě tímto všichni argumentují. “Já těm videím nevěřím. Je to blábol. Ale pomohlo mi to se rozhoupat! Nakoplo mě to abych začal něco dělat! Konečně jsem se do toho pustil! Mám na to! Přesně to jsem potřeboval. A už dva dny podnikám!

By činy měli být založené na zkušenosti nebo rozumu.

Ne na tom, že nám nějakej šikmookej napral do žíly speed a teď budem na parníku žrát kaviár a zapíjet to Champagne 1782.

Já bych na ty motivační videa nečuměl. Ani bych se neboostoval těma knížkama o milionářích za tři týdny. Já bych přemýšlel, stavěl na zkušenostech a hnal to do cílů.

2 Comments so far ↓

 • manasekp

  spouste lidi prave ta motivace chybi, samozrejme clovek nemuze byt uplne blby a cekat ze po zakoupeni Kirsova hura kurzu najedou vydela miliony ale treba vydela aspon neco tim ze zacne aspon neco delat.

  Thumb up6 Thumb down5

 • Real

  Vyhodou motivace je, ze neni mozne ji zmerit.

  Cim vetsi promo predchazi samotne motivaci, tim vyssi cenu si za motivaci muzete nauctovat bez ohledu na ucinek/uzitek :-)

  Zajimave take je, ze uspesni lide jsou motivovany svymi vysledky nikoliv nikym cizim,…

  Thumb up1 Thumb down1